Do czego najlepiej pasuje srebrna biżuteria??>

Biżuteria srebrna pasuje do jednych rzeczy mniej, a do innych bardziej. Warto zapoznać się z ogólnymi zasadami, aby nie mieć problemów z dobieraniem sobie jej do różnych kreacji. Zdecydowanie tego typu biżuteria jest najchętniej kupowaną, nie tylko ze względu na swoją niską cenę, ale również łatwość utrzymania i wiele ciekawych wzorów.

Srebrna biżuteria - prosta elegancja


Przeważnie biżuteria srebrna jest szczególnie polecana wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana krzykliwość, ale stonowane piękno. Wobec tego srebrne kolczyki czy pierścionek idealnie będą nadawały się jako uzupełnienie stroju, który zakładasz do pracy czy na uczelnię. To jednak świadczy nie tylko o wyczuciu stylu, ale również o tym, że nie chcemy na siłę błyszczeć i potrafimy zachować odpowiedni umiar.

Srebro - kolor uniwersalny

W szczególności warto srebro zakładać, kiedy masz na sobie ubrania w kolorze granatowych oraz odcieniach brązu. Wtedy doskonale się ona uzupełnia z naszym odzieniem i pozwala na stworzenie świetnego wizualnie efektu. Niemniej jednak, nawet z innymi kolorami srebro będzie się dobrze zgrywało. Jednakże warto zapamiętać, że kolor pomarańczowy i srebro nie będą dobrym wyborem. Pamiętaj również o tym, aby nie łączyć srebrnej biżuterii z żadnymi kamieniami szlachetnymi, bowiem to połączenie także nie będzie należało do szczególnie udanych. Warto więc przyswoić sobie te dwie zasady, gdyż są one niezbyt skomplikowane, a na pewno znacznie ułatwią Ci zbudowanie bardzo ładnej kreacji, zarówno do pracy, szkoły, imprezę oraz wszędzie tam, gdzie chciałabyś wyglądać olśniewająco i wyjątkowo.

Tags: