Piękna ręka?>

Bogactwo modnych w tym sezonie bransoletek jest tak duże, że aż trudno w zasadzie sobie to wyobrazić, że tak prosty element biżuterii, jak właśnie bransoletka może występować w tak wielu odmianach. A jakie odmiany dominują w tym sezonie? Na co należy zwrócić uwagę i po co sięgnąć?

Po pierwsze, bransoletki z koralików

Koraliki średniej wielkości, nieprzezroczyste, w pastelowych, delikatnych barwach, to coś co jest absolutnym must have sezonu. Aż trudno sobie wyobrazić żeby jakaś kobieta tego nie posiadała.

Po drugie, paski

Paski i obroże na rękę to drugi nurt bransoletek. W przeciwieństwie do pierwszych, delikatnych i dziewczęcych, są one znacznie bardziej kobiece, drapieżne, wyraziste. Pasują szczególnie do kobiet odważnych, dynamicznych nie bojących się wyzwań.

Bransoletki sznurkowe. 

Są one bardzo proste, zwykle składają się z jednego lub kilku cienkich sznurków, z jedną delikatną srebrną lub złotą ozdobą. Cały ich czar i całe ich piękno ukrywa się w zasadzie w prostocie, jaką sobą reprezentują.


Wybór jest ogromny. Można dopasować coś dla siebie nie tylko pod kątem swojej osobowości, ale również pod kątem stylizacji, okazji, nastroju, czy po prostu pomysłu. Wszystko zależy od kreatywności kobiety i jej wizji siebie.

Tags: