Biżuteria na ważne okazje?>

Wybór eleganckiej biżuterii na ważne okazje może być trudny. Chociaż często nie jest ona zakładana na co dzień nie można pozwolić na to, by była ona niedopasowana. Tak jest na przykład w przypadku pierścionków z diamentem, które często kojarzone są jedynie z zaręczynami. Tymczasem są wykorzystywane jako element kreacji w przypadku efektownych uroczystości.

Diamenty do pierścionka zaręczynowego mogą mieć różny szlif. Warto wybrać taki kształt, który będzie najbardziej uniwersalny i sprawdzi się wszędzie. Najbardziej popularny w pierścionkach zaręczynowych i nie tylko jest diament o okrągłym kształcie. Jest to tak zwany szlif brylantowy. Jego zaletą jest to, iż zawsze wygląda efektownie.

Innym popularnym kształtem diamentu w pierścionkach jest owal. Taka elegancka biżuteria http://n-fashion.pl/pl/c/Bizuteria/26 świetnie sprawdzi się w przypadku, gdy na gali konieczne jest zwrócenie na siebie uwagi. Taki diament pięknie odbija światło, jest to jednak najlepiej widoczne wtedy, gdy oświetlenie nie jest zbyt silne.

By cieszyć się doskonałą elegancką biżuterią nie jest konieczne wybieranie najdroższych ozdób z diamentem. Interesujące szlify można znaleźć również w przypadku tańszych kamieni. Wszystko zależy od efektu, jaki chce się uzyskać.

Tags: