Dodatki zrobią całą robotę- czy biżuteria jest ważna??>

Biżuteria to nieodłączny element kobiecej stylizacji. Bez względu na jej kolor, typ czy wielkość jest ona uwielbiana przez każdą kobietę. Większość pań nie wyobraża sobie wyjść z domu choćby bez kolczyków w formie sztyftów lub naszyjnika z sakralnym medalionem. 

Metal, kruszec, a może plastik?

Mnogość materiałów, z których biżuteria może być wykonana przyprawia jej koneserki o zawrót głowy. Bez względu na prezentowany przez nas styl warto posiadać kilka sztuk tzw. uniwersalnej biżuterii. Znajdujący się poniżej poradnik pomoże nam wybrać tę najbardziej pożądaną, która przetrwa z nami minimum kilkanaście lat. Zaczynajmy!

1. Kolczyki w formie sztyftu- kula to kształt ponadczasowy; złote lub srebrne kulki w formie sztyftu pozwolą na dodanie kreacji szyku i klasy; złota lub srebrna biżuteria w tym stylu to strzał w dziesiątkę (złoto pięknie wygląda przy ciemnej oprawie twarzy)

2. Delikatna bransoletka- wykonana z złota delikatna bransoletka optycznie wyszczupli nadgarstek; warto pamiętać, że im grubsza bransoleta tym mniej dodatków powinniśmy posiadać- przesyt nie jest mile widziany

3. Naszyjnik- decydując się na jego zakup, możemy pokusić się na łączoną inwestycję wraz z bransoletką; możliwość zmiany zawieszek to jego niewątpliwa zaleta, dopasowanie ich do stroju pozwoli na personalizację stylizacji.

Bez względu na to, czy naszym konikiem jest złota biżuteria, czy srebrne błyskotki- stawiajmy na biżuterię wykonaną z wysokiej jakości kruszcu, jej żywotność jest wtedy nieograniczona czasowo.

Tags: