Ile mogą kosztować pierścionki z brylantem??>

Pierścionki to element biżuterii, który nosi praktycznie każda kobieta. Dobrze wykonany pierścionek z metalem szlachetnym i pięknym kamieniem zawsze podkreśla styl i osobowość kobiety. Z tego powodu pierścionek z diamentem już oszlifowanym jest często wybierany przez mężczyzn, chcących podkreślić swoje uczucia żywione do wybranki.

Ile kosztuje brylant?


Diament po odpowiednim oszlifowaniu staje się pięknie błyszczącym i kształtnym brylantem. Pierścionki z brylantem zawsze są drogie, co wynika z wagi samego kamienia, ilości karatów i tego, w jaki metal szlachetny kamienie są oprawiane. Ceny są jednak bardzo zróżnicowane – wahają się od 800 do nawet kilku tysięcy złotych. Najtańsze są pierścionki bardzo cienkie, z jednym czy dwoma niewielkimi kamieniami – wybór jest jednak kwestią indywidualną, salony jubilerskie posiadają naprawdę szeroką ofertę, przepełnioną najróżniejszymi pierścionkami z brylantami

Czy warto inwestować w pierścionek z diamentem?


Oczywiście, że warto zdecydować się na zakup, ponieważ diament jest jednym z najtwardszych materiałów, nie może ulec stłuczeniu i jest naprawdę wytrzymały. Dobrze oszlifowany i oprawiony na pewno nie wypadnie z pierścionka. Kamienie szlachetne oprawione w szlachetne metale nie powodują alergii i zawsze pięknie się prezentują, są to kamienie uniwersalne, pasujące do praktycznie każdej stylizacji. Już sama cena pierścionków z brylantami świadczy o ich wysokiej jakości i wytrzymałości.

Tags: