Jak zaręczyny, to tylko pierścionek z diamentem??>

Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje. I jest to absolutna prawda. Tym bardziej jeśli chodzi o tak osobistą rzecz jak pierścionek zaręczynowy.
Utarło się, że jeśli zaręczyny, to w grę wchodzi jedynie pierścionek z diamentem od Marko.pl. Czy jest to słuszne?

Cechy pierścionka


Wybór odpowiedniego pierścionka dla miejmy nadzieje, przyszłej narzeczonej, nie jest tak błahą sprawą i nie polega na określeniu jedynie utartego i nieco już spowszedniałego kamienia, jakim jest diament.
Aby dobrze dobrać pierścionek pod gust i charakter swojej kobiety, należy określić:
Kolor złota - na rynku występują pierścionki wykonane ze złota żółtego, białego i dwukolorowe.

Fason pierścionka 


Najczęściej spotykanym jest styl klasycznym, z jednym centralnie umieszczonym kamieniem. Oprócz tego występują wersje z kilkoma kamieniami, z jedną, dwoma i więcej fantazyjnymi szynami.

Rodzaje kamienia 


Pierścionki z diamentem nie są jedyną możliwością w przypadku pierścionka zaręczynowego. Dostępne są w wersji z rubinem, szafirem, topazem, tanzanitem lub też ametystem. Każdy z tych kamieni posiada swój niepowtarzalny charakter i styl. Przy wyborze jednego z nich warto jest poznać je głębiej, aby móc poprawnie określić ich przeznaczenie i to jak będą pasowy do naszej partnerki. Na przykład rubin doskonale pasuje do kobiety o blond włosach z jasną i delikatną cerą.

Możliwości wyboru różnych kombinacji, stylów, kolorów i wykorzystanych kamieni są ogromne. Koniecznie trzeba pamiętać, aby przy wyborze nie kierować się swoimi prywatnymi preferencjami, a koncentrować się w pełni na guście naszej partnerki.

Tags: