Wyjątkowa biżuteria dla wyjątkowej kobiety?>

Elegancka i piękna biżuteria to marzenie każdej kobiety. Jeszcze lepiej, gdy wręczana jest przez zakochanego mężczyznę. Wielu panów staje przed ogromnym dylematem, gdy ma kupić pierścionek dla swojej wybranki np. z okazji zaręczyn. Jak spośród takiego wyboru biżuterii, która jest dostępna na rynku wybrać coś wyjątkowego? O to nasza odpowiedź.


Po pierwsze - nie patrz na trendy, skup się na gustach wybranki

Branża biżuteryjna, tak jak modowa co jakiś czas wypuszcza nowe trendy, w których zakochują się klientki. W przypadku pierścionka zaręczynowego, oczywiście można wziąć je pod uwagę, jednak najlepiej skupić się na guście naszej narzeczonej. Przypatrzmy się jej dokładnie, jaką biżuterię nosi na co dzień. Czy woli białe, czy żółte złoto. Czy woli biżuterię bardziej delikatną, czy dużą i ciężką. To wszystko pozwoli nam określić jaki pierścionek będzie pasował do jej osobowości.


Po drugie - pierścionek zaręczynowy z dodatkiem

Pierścionek zaręczony, oprócz odpowiedniego i oryginalnego kształtu powinien posiadać wyjątkowy kamień. Wielu panów cały czas stawia na diamenty, jednak niektórzy coraz chętniej wybierają kamienie szlachetne takie jak np. szmaragd. Pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem Marko.pl urzeka klientów (oraz same obdarowane) naturalnością, tajemniczością oraz barwą, która stała się symbolem nadziei. Pierścionek ze szmaragdem pięknie prezentuje się na dłoni a jego blask uderza z daleka.

Tags: