Klasyczne koła - kolczyki pasujące na wiele okazji?>

Srebro to wyjątkowo trwały kruszec. Używane jest nie tylko do wytwarzania biżuterii ale wszędzie tam gdzie liczy się właściwości antybakteryjne kobiety często korzystają z możliwości ozdabiania się srebrnymi dodatkami.

Srebrne koła - dodatek idealny

Ciekawy akcent stanowią kolczyki srebrne, które dobrze wpisują się w urodę wielu kobiet. Niektóre z nich są wykonane z dodatkiem cyrkonii lub kamieni szlachetnych. Nieustającą popularnością cieszą się kolczyki srebrne koła, zapewne ze względu na swoją prostotę i uniwersalność.

Każda z nas choć raz miała ten typ kolczyków na sobie. Są świetnym uzupełnieniem wiosennej i letniej stylizacji. Część kółek ma jakieś ozdobne, dodatkowe elementy, ale zdecydowana większość to koła o prostej formie.

Srebrne kolczyki - doskonały upominek

Niektóre koła są naprawdę okazałe, więc pasują posiadaczkom długiej szyi. Mniejsze również są urocze i pasują praktycznie do wszystkiego. Ich nieprzekombinowany wygląd dobrze komponuje się z innymi elementami wizerunku. Srebrne kolczyki będą świetnym upominkiem dla przyjaciółki, której chcemy zrobić niespodziankę i raczej zawsze okażą się udanym prezentem. Ich wielką zaletą jest fakt, że są przystępne dla portfela, a zarazem bardzo trwałe. Wybór jest szeroki, więc nie musimy się obawiać, że nie znajdziemy nic odpowiedniego. Będą doskonale wygladać przez wiele lat. Ich konkurenci ze stali czy metalu, ani trochę nie dorównują im trwałością.
Tags: