Jak dopasować zegarki damskie Cluse do stylizacji??>

Przy wybieraniu zegarków damskich można decydować się na produkty wykonane w różnym stylu. Najczęściej wybierać będziemy uniwersalne zegarki, które sprawdzą się w codziennych stylizacjach.

Wygoda a elegancja

Wybierając zegarek Cluse do codziennego użytkowania trzeba znaleźć złoty środek pomiędzy elegancką, a wygodą użytkowania. Do codziennych stylizacji lepiej sprawdzą się zegarki Cluse na pasku. W tym względzie można postawić na paski zarówno w klasycznych barwach, jak też w odważniejszych kolorach, jak różne pastelowe odcienie kolorów.


Gdy codzienne stylizacje są bardziej stylowe warto zdecydować się na zegarki damskie Cluse, które noszone są na bransoletce. Bransoletki sprawiają, że zegarek może stanowić ozdobną bransoletkę. Nie bez znaczenia jest również to, że bransoletek do zegarków Cluse będzie można korzystać znacznie dłużej od pasków, gdyż są one bardziej odporne na uszkodzenia. Szczególnie, gdy postawi się na takie, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Zegarek dopasowany do stroju

Jeśli z zegarka Cluse chce się korzystać do strojów wieczorowych wówczas warto postawić na eleganckie modele z bransoletkami:

- złotymi lub pozłacanymi

- srebrnymi lub posrebrzanymi

- z cyrkoniami.

 Natomiast przy jeansach czy koszulkach lepiej korzystać z zegarków damskich Cluse, które mają asymetryczne kształty. Takie modele znacznie ładniej się prezentują. Przy takich zegarkach doskonale mogą sprawdzić się skórzane paski.
Tags: