Różowe złoto - hit sezonu?>

W świecie biżuterii również występują trendy, pojawią się powroty do historii, skąd projektanci czerpią inspirację na współczesne projekty biżuterii. Dzisiejsza biżuteria jest niezwykle nowoczesna, przybiera różnorakie kształty, z oryginalnymi kamieniami szlachetnymi. Na rynku już dawno przestało dominować wszystkim znane srebro i klasyczne złoto. Obecnie jednymi z najpopularniejszych kolorów jest białe i różowe złoto.

Jak powstaje różowe złoto i dlaczego obecnie jest tak popularne?

Na samym początku warto zaznaczyć, że różowe złoto (zobacz modele), podobnie jak białe nie występuję naturalnie w przyrodzie. Co to oznacza? Jest to stop klasycznego żółtego złota z innymi rodzajami metali. Jak zmienia się barwę złota z żółtą na różową? Dodając do stopu niewielką ilość miedzi, która naturalnie jest pomarańczowo-różowa. Im więcej znajdzie się jej w stopie metali, tym biżuteria będzie mocniej różowa.

Różowe złoto już kiedyś było popularne. W staroświeckich ozdobach i tandetnych dekoracjach. Teraz jednak wraca do łask jako oryginalny stop biżuteryjny, którego kolor podbija serca kobiet.

Pierścionki zaręczynowe z różowego złota

Zakup pierścionka zaręczynowego z różowego złota jest świetnym pomysłem dla mężczyzn, którzy nie znają dokładnych preferencji swojej partnerki. Jego zaletą jest oryginalność i uniwersalność. Delikatny róż pasuje do każdej karnacji, urody, koloru oczy i włosów. Pięknie prezentuje się na dłoni, kontrastując z beżową skórą. Podkreśla urodę kobiety, dodaje jej szyku, elegancji i kobiecości.

Tags: