Celebrytka - naszyjnik, który doda blasku każdej kobiecie?>

Gdy panie nie wiedzą, jaką biżuterię założyć do konkretnej stylizacji najlepiej sięgnąć po klasyczny, elegancki naszyjnik srebrny. Celebrytki srebrne (sprawdź!) cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród pań, które na co dzień preferują styl casualowy. Taka biżuteria sprawdzi się bowiem zarówno do stylowej sukienki, jak i do jeansów i t-shirtu.

Celebrytka srebrna - sekret tkwi w szczegółach

By naszyjnik srebrny ujął klientki, powinien być on oryginalny i wyjątkowy. Mimo iż w sklepach z dobrą biżuteria jest sporo rozmaitych naszyjników, to jednak zdarzają się producenci biżuterii, którzy pozytywnie zaskakują panie efektownymi wzorami. Celebrytki srebrne są na to znakomitym przykładem. Subtelne, delikatne modele wykonane z najwyższej jakości srebra i efektownych, kolorowych kamieni można nosić wszędzie, gdyż pasują do każdych okoliczności i każdej stylizacji.

Co się teraz nosi?

Błyszcząca, nowoczesna celebrytka srebrna to nic innego, jak subtelny naszyjnik z eleganckim, gustownym wisiorkiem. Niektóre panie wybierają klasyczne wisiorki w postaci: pierwszej literki swojego imienia, znaku zodiaku, ulubionego zwierzęcia, kwiatka, pióra lub rzeczy, która doskonale pasuje do ich charakteru. Można także postawić na coś ciekawego, czego nie spotka się na szyi u każdej kobiety. Wiele pań decyduje się na naszyjniki bez jakichkolwiek dodatków i ozdób. W tej wersji bowiem najlepiej wyglądają, gdy są na szyi w komplecie z innymi naszyjnikami srebrnymi o bardzo podobnym splocie. Efekt jest naprawdę czarujący.

Tags: